Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
Prodáváte jídlo s sebou? Seznamte se s šesti praktickými obaly, které výborně využijete v restauracích rychlého občerstvení
04.10.2021 Jak na to
Prodáváte jídlo s sebou? Seznamte se s šesti praktickými obaly, které výborně využijete v restauracích rychlého občerstvení
Prodej jídla s sebou je forma obsluhy, která otevírá restauraci nové možnosti. A také před ní staví určité úkoly. Jedním z nich je výběr vhodných gast... číst celé
Jak začít podnikat
22.09.2021 Jak na to
Jak začít podnikat
Toužíte po tom vzdát se jmenovky zaměstnance, ale obáváte se nástrah světa podnikání? V dnešní době není přání stát se OSVČ nic nereálného. Pokud do t... číst celé
Zobrazit všechny články
 

 

VÝHODY NÁKUPU: 

(PRO VÍCE INFORMACÍ KLIKNĚTE NA IKONU)

 

 

  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. VÝHODY NÁKUPU

UŠETŘÍME VÁM AŽ 85 % Z CENY ZBOŽÍ 

 

Přehnané ceny v obchodech

Při nákupu zboží v klasickém e-shopu či kamenném obchodu platíte zbytečně až o 85 % více, než je skutečná hodnota zboží.

Ze svých peněz platíte různé přepravní sklady, dopravné, provize obchodníků a mnoho dalšího!

Chcete se vyhnout takovému zbytečnému placení?

 

Máme pro Vás jednoduché řešení

Zajistíme Vám nákup zboží přímo od zdroje (výrobce či dodavatele).

A přitom Vám zachováme stejnou kvalitu zboží, dále běžný standard jako je záruka 3 roky, možnost reklamace a vrácení zboží v ČR.

Jsme prodejci na Vaší straně, a protoVám ušetříme až 85 % oproti cenám prodejců v ČR! 

Stačí si jen vybrat zboží a zbytek za Vás zařídíme my. 

 

U nás za zkoušku nic nedáte 

Díky naší Garanci vrácení peněz, více o Garanci nalezente ZDE.  

V případě nejasností se na nás obraťte pomocí kontaktu ZDE, rádi se Vám budeme věnovat. 

 

 

 10 Důvodů, proč se Vám nákup u nás vyplatí

 

1. Poštovné ZDARMA? Ano, na cokoliv!

Všem zákazníkům poskytujeme poštovné ZDARMA! Váš levný nákup tak zůstává opravdu výhodný!

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby     Díky zkušenostem v oboru zajistíme, aby zákazníci platili skutečnou hodnotu zboží bez dalších nákladů.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby     Věříme, že je to benefit, který oceníte, a budete se k nám rádi vracet.

 

2. GARANCE vrácení peněz

Zboží si doma nezávazně vyzkoušejte, a pokud Vám nebude vyhovovat, můžete nám ho do 90 dní vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze.

  

3. STOP vysokým maržím a cenám! 

Zajistíme Vám úsporu 85 % díky nákupu zboží ze zahraničí a přitom zachováme běžný standard jako je záruka 3 roky, možnost reklamace a vrácení zboží v ČR.

Jsme prodejci na Vaší straně a proto Vám ušetříme desítky procent oproti prodejcům v ČR!

  

4. Jak Vám garantujeme jednoduchý, bezpečný a současně levný nákup?

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      U všech produktů naleznete vždy český popis zboží.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby     V průběhu celého nákupu se setkáte pouze s českým jazykem.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby     Platba probíhá pouze v českých korunách a pouze v rámci ČR.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      Vaše údaje jsou u nás v bezpečí - jsme registrováni na Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      Ručíme za doručení a kvalitu zboží, v opačném případě garantujeme vrácení peněz.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      Vyřízení případné reklamace či vrácení zboží do 90 dní řešíte v ČR.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      Při vrácení zboží do 90 dní Vám obratem vrátíme peníze

U nás si maximálně užíváte jednoduchý, bezpečný a výhodný nákup zboží ze zahraničí za nízké ceny!

 

5. Levně-zde.cz je nejlevnější - prokazatelně!

 Garantujeme Vám nejen nízké ceny, ale prokazatelně ty nejlepší ceny! 

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby  Než Vám nabídneme jakýkoliv produkt, prověříme jeho cenu na srovnávačích (Heureka.czHledejceny.cz, apod.).

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby    Nakupujete přímo od dodavatelů ze zahraničí – cena není ovlivněna dalšími maržemi.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby   Vaše úspora je až 85% oproti cenám v ČR.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      Naleznete-li lepší cenu, než nabízíme, napište nám a dáme Vám nižší. 

 Zkrátka děláme vše pro nejvýhodnější nákupy!

 

6. Záruka 3 roky!

Oproti ostatním u nás máte na všechno zboží záruku 3 roky.

  

7. Když levně, tak nejlevněji: DPH a CLO = 0 Kč! 

Při nákupu z ciziny se Vám snadno stane, že při převzetí zboží musíte uhradit DPH, případně i CLO. 

My ale víme, jak na to. U nás DPH a CLO neřešíte! 

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      V případě nutnosti platby DPH a CLA vše ZDARMA vyřešíme tak, že CLO a DPH neplatíte.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      Vše potřebné následně zařídíme. 

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby      V případě, že se vyskytne více možných řešení, kontaktujeme Vás. 

 

8. Vždy víte, co kupujete

Nákup na www.levne-zde.cz je vždy levný, pohodlný a snadný.

U všech produktů naleznete dostatek informací a obrázků, veškeré texty jsou v českém jazyce.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně zboží, kontaktujte nás prosím zde.

 

9. Levně, kvalitně a profesionálně! 

Poskytujeme odbornou péči po celou dobu nákupu. Vše Vám rádi vysvětlíme a se vším poradíme.

V případě potřeby zajistíme bezproblémovou reklamaci, vrácení zboží a to vše v ČR. 

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby       Zůstáváme s Vámi v kontaktu, dokud je třeba, jsme tu pro Vás.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby       Na každý Váš dotaz nebo podnět reagujeme co nejrychleji.

zboží z číny, slevy, nízké ceny, levné zboží, výhodný nákup, poštovné zdarma, dovoz z číny, clo z číny, nákup z číny, dárky z číny, potřeby pro domácnost, zahradu a kancelář, Auto- moto potřeby, elektronika, hobby, móda, hodinky, výbava pro outdoor, sportovní potřeby, zvířecí potřeby       Reklamaci pro naše zákazníky vyřizujeme vždy ZDARMAdo 30 dní. 

 

10. Vždy máte výběr ze široké nabídky zboží z celého světa

Rádi byste si koupili kvalitní a levné zboží? Nebo hledáte něco, co se v ČR vůbec neprodává?

Pouze www.levne-zde.cz nabízí rozmanitý výběr běžného, ale i výjimečného zboží ze zahraničí.

Sledujeme nabídky z celého světa a hledáme pro Vás ty nejzajímavější produkty za nízké ceny.

 

Z našeho blogu :)

Prodáváte jídlo s sebou? Seznamte se s šesti praktickými obaly, které výborně využijete v restauracích rychlého občerstvení
04.10.2021 Jak na to
Prodáváte jídlo s sebou? Seznamte se s šesti praktickými obaly, které výborně využijete v restauracích rychlého občerstvení
Prodej jídla s sebou je forma obsluhy, která otevírá restauraci nové možnosti. A také před ní staví určité úkoly. Jedním z nich je výběr vhodných gast... číst celé
Jak začít podnikat
22.09.2021 Jak na to
Jak začít podnikat
Toužíte po tom vzdát se jmenovky zaměstnance, ale obáváte se nástrah světa podnikání? V dnešní době není přání stát se OSVČ nic nereálného. Pokud do t... číst celé
SVĚŽEST A ČISTOTA PO KAŽDÉM PRANÍ
09.06.2019 Jak na to
SVĚŽEST A ČISTOTA PO KAŽDÉM PRANÍ
Pro někoho praní znamená banální záležitost, ale pro začínající hospodyňky, studenty nebo některé muže se často jedná o hotovou vědu. Otáčky, stupně, ... číst celé
VŠEM ŽENÁM NEJEN NA MDŽ
VŠEM ŽENÁM NEJEN NA MDŽ
Mezinárodní den žen známe především pod zkratkou MDŽ. Každoročně a již tradičně připadá na 8. březen a je věnován všem ženám. Mezinárodní den žen není... číst celé

 

UŽITEČNÉ ODKAZY  OSTATNÍ INFORMACEKONTAKT
    
Poštovné a DopravaVýhody nákupu Po - Ne
Možnosti platbyČasté dotazy ( FAQ )Náš BLOG9.00 - 16.00
Reklamace a vrácení zbožíJak nakoupitNapsali o násinfo@levnezde.cz
Obchodní podmínkyNabízené službyOvěřeno zákazníky 
 Affiliate program   

 

 Informace o zpracování osobních údajů zde.

 

Zpřátelené weby: Nakupia.cz | Produktik.cz | ZenskyRaj.cz | Astala.cz | eSvetlo.cz |

 

 
(9:00 - 16:00)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz